Aktuality

 Společné setkání

2.4.2019 v 16:00

--------------------

Letní provoz

přihlášky pro veřejnost již přístupné

--------------------

 

Pohádky

--------------------

Čerpání fondů EU

--------------------

Opatření proti šíření KORONAVIRU

Milí rodiče, 

V úterý 2. 4. 2019 se uskuteční další společné setkání od 16:00. 

Na setkání budu přítomné paní učitelky a paní ředitelka a uskuteční se konzultační hodiny a zhodnocení pokroků dětí ve všech oblastněch za poslední půl rok. 

K dispozici bude také paní zástupkyně ohledně řešení obědů a dalších plateb - tyto dotazy můžete na místě směrovat přímo na ní. 

Navštíví nás také opět kolegyně Barbora Juraczková, se kterou jsme se setkali v listopadu. (projekt financovaný EU)

Sociální pracovnice s námi od té doby konzultovala práci asistenta pedagoga a společně s paní ředitelkou a paní asistetkou by vám chtěly krátce povědět, jak naše spolupráce v tomto ohledu probíhá. Několik z Vás mělo dotazy, směřující právě k práci dvojjazyčného asistenta - vše vám bude zodpovězeno v rámci společné diskuze. Připadné dotazy, můžete zaslat dopředu e-mailem paní ředitelce či říct paní učitelká, které nám to předají. 

K dispozici budou i materiály práce a tipy sociální pracovnice na případnou práci s dětmi doma. Jelikož se tato problematika nevztahuje jen na cizojazyčné děti, ale ovlivňuje všechny děti, tak doufáme, že vám materiály přijdou vhod. V naší knihovně bude také odborná literatura k zapůjčení - tato možnost je samozřejmně během celého školního roku. 

 

Těšíme se na vás - hlídání dětí je tentokrát zajištěno. 

                                                                                                                                                                                      Zveřejněno  25.3.2019